Здравейте!

4 мар 2020

Офисът на УНИЦЕФ България стартира серия от 15 предложения за дейности между малкото дете и неговите родители/настойници.

Дейностите следва да се случват в дома на семейството и да се използват подръчни средства.

Първата дейност ще стартира утре - 28 март в 15.00, а всеки следващ ден ще има нова дейност.

Обръщаме се към Вас с молба за съдействие за разпространение на информацията сред родителите с които Вие общувате.

Насоките към родителите са следните:

До всички родители с малки деца:

Включете се в предизвикателството на УНИЦЕФ!

Всеки ден, в следващите 15 дни, точно в … часа ще споделяме по 1 ново предизвикателство с идея как да го реализирате вкъщи.

Вижте как да участвате:

1.Намерете страницата на УНИЦЕФ България във Фейсбук @UNICEF Bulgaria;

2.Разгледайте последните публикации и открийте предизвикателството, в което искате да се включите;

3.Споделете краткото видео, което сте записали, като коментар, под конкретното предизвикателство;

4. Уверете се, че не сте забравили да включите и ключовите думи - #УчимВкъщи и #ЗабавноВкъши

Уницеф България