Концерт на децата от детските градини за децата със специални нужди!

5 дек 2023

3 декември е международен ден на хората със специални потребности и Община Хасково организира празничен концерт за децата от дневните домове за деца със специални нужди, на който децата от детските градини представиха своите песни и танци с много усмивки. Нашата градина №19 "Щурче" се представи с танц на коледарите от четвърта Б група "Мечо Пух"!  Празника, посветен на Международния ден на хората със специални потребности, организиран от Община Хасково беше официално закрит с участие на 4 Б група "Мечо Пух". Талантливите деца изпълниха Коледарски танц и пяха пред представители на Община Хасково, пред участници от други детски градини, пред децата със специални нужди от дневните центрове за деца в Хасково. Хората със специални потребности имат нужда от нашата подкрепа и добрина. Всички участници получиха лакомства. Браво на малките коледари, които предизвикаха много усмивки на децата със специални нужди и ги накараха да аплодират нашите коледари.

Коледари - четвърта Б група "Мечо Пух"

Танца "Коледари"