"Обичам България" IV А група "Палечка"

26 апр 2023
"Обичам България" - празничен концерт на децата от 4 а група с учители Мария Назърова и Диляна Мързева.,музикален ръководител Елена Попова и пом. възпитател Живка Ангова
Какво е България - тя е нашата Родина, тя е първата обич, която те следва цял живот. Ако искате да разберете каква е всъщност нашата България, трябва да чуете вековната тишина, която кънти в природната затихналост на един селски пейзаж в Балкана! България е набраздената от годините ръка на възрастна жена, милваща русите коси на слънчевото начало!
Децата пяха и изричаха прекрасни думи за България с неподправен детски плам и огромен ентусиазъм! Танците с маршовите барабани и мажоретки направиха фурор и обраха овациите!
Обичаме България, гордеем се, че сме българи! С тези думи, децата завършиха своя концерт и оставиха без дъх, много развълнувани и просълзени всички гости с изпълнението си на песента "Моя страна, моя България"!