За Ангелите в бяло с любов

15 дек 2022

С Коледен поздрав и ръчно изработени картички - сърца от скандинавски мъх изненадаха личните лекари педиатри от ДКЦ 1 децата от група "Палечка" при Детска Градина № 19 ,,Щурче" град Хасково. Децата и техните учители благодариха с този жест за грижите които полагат ,,Ангелите в бяло" всекидневно, дори и по празниците. Символиката на Картичката сърце от скандинавски мъх е с насоченост за пожелание за здраве, дълголетие и устойчивост на всякакви трудности. Медицинските служители благодариха на децата, почерпиха ги, и им пожелаха весели празници и най-вече да бъдат здрави.

Благотворителният жест е по идея на учителите Мария Назърова и Диляна Мързева, като продължение на проекта : ,,Подай ръка и предай нататък добро".

За Ангелите в бяло с любов - група "Палечка"